Son Haberler
Başkan Çatalkaya İl Genel Meclisi Aday Adayı Oldu

Başkan Çatalkaya İl Genel Meclisi Aday Adayı Oldu…

Ak Parti Şuhut İlçe Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Çatalkaya, 2019 Yerel seçimleri için Ak Parti’den Şuhut İl Genel Meclis Üyeliği için aday adaylığı başvurusunda bulundu. Ak Parti Şuhut İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen başvurusu esnasında Başkan Çatalkayayı, Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, İl Genel Meclis Üyeleri Ömer Tunçay, Mahir Şeker, Belediye Meclis Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı,İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş eşlik ederek yalnız bırakmadı.
Gerçekleştirilen başvuru esnasında İl Gençlik Kolları Başkanı Karahan, Belediye Başkanı Bozkurt, İl Genel Meclis Üyesi Tunçay Çatalkaya’yı tebrik ederek destek olduklarını belirtti.
Başvuru esnasında kısa bir konuşma yapan Çatalkaya ise, tüm makam ve mevkilerin gelip geçici olduğuna değinerek, “Fani makamlar için birbirimizi kırmaya, üzmeye, iftira etmeye gerek yok. Bu süreç içerisinde hepimiz birbirimizin hukukunu ve hakkını gözetmek mecburiyetindeyiz. Bu bizim inancımızın ve davamızın temelini oluşturmaktadır. Bizler aday adayı başvurumuzu gerçekleştirdik. Taktir edilir aday gösterilirsek ilçemize en iyi şekilde hizmet etme niyetindeyiz. Aday gösterilmediğimiz taktirde de aday gösterilerin büyüklerimiz kardeşlerimiz etrafında toplanarak yine partimizin bayrakçısı olmaya devam edeceğiz. Biz kimseyi kötüleyip ifttira atarak bir yere bir mevkiye gelme niyetinde değiliz. Eğer öyle bir düşünceye yanlışa düşersek Allah bizlere bu makamları nasip etmesin. Ayrıca bu makamların tamamı imtihan vesiledir, Rabbim imtihandan geçenlerden olmayı bizlere nasip eylesin” dedi. Çatalkaya, yaşanacak olan sürecin hayırlara vesile olmasını dileyerek, “İlçemiz, İlimiz ve ülkemizin hayırlı olanı Rabbim bizlere nasip eylesin” diyerek başvuru evraklarını İlçe Başkanı Gültekin Özdemir’e teslim etti. Başkan Özdemir’de Çatalkayayı tebrik ederek başarılar dileyerek, İl Genel Meclis Üyeliği için ilk başvurunun Çatalkaya tarafından yapıldığını belirtti.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.